O Firmie

 

 Szanowni Państwo

Od 30 lat jesteśmy związani z łowiectwem i przyrodą, w tym okresie zdobywaliśmy doświadczenie spędzając niezliczone godziny w łowisku podczas dnia i nocy, niezależnie od pogody czy pory roku wędrując przez góry, doliny i łąki, spędzając wiele godzin na ambonach i podczas podchodu.

Każda chwila spędzona na polowaniu wzbogacała nas o nowe przeżycia i doświadczenia, zaskakiwała niezliczoną ilością różnych sytuacji co stawiało nas i nasze wyposażenie przed wieloma wyzwaniami.

Niejednokrotnie zadawaliśmy sobie pytanie, co mogłoby uczynić polowanie jeszcze piękniejszym, i za każdym razem odpowiedź była jedna: funkcjonalne i niezawodne wyposażenie , takie gdzie zwykły ekwipunek czy odzież myśliwska osiąga kulminacyjny punkt swojej wytrzymałości, a perfekcyjna praca nad rozwojem i ulepszaniem produktów 2WOLFS pokazuje swoją wartość, gdyż dla 2WOLFS punktem wyjścia przy tworzeniu asortymentu jest: PASJA, NATURA, KOMFORT.

Z własnych doświadczeń łowieckich, doświadczeń naszych przyjaciół myśliwych, wiedzy technicznej naszych projektantów oraz pracy designerów czerpiemy wiedze która pozwala stwarzać nam innowacyjne rozwiązania i produkty mające wpływ na skuteczne i komfortowe polowanie. Różnice tworzą detale i praca projektowa pod okiem czynnych i zaangażowanych myśliwych – pasjonatów dopasowując produkty 2WOLFS do specyficznych potrzeb współczesnego łowiectwa.

Przemyślane i sprawdzone rozwiązania „najlepsze z najlepszych” dla tradycjonalistów jak i nowoczesnych myśliwych o wysokich oczekiwaniach oznacza tylko jedno 2WOLFS.

Przekonaj się sam polując z 2WOLFS ponieważ podczas polowania o komforcie i skuteczności decyduje każdy detal.